Americké autá

Prečo americké vozidlo?

Americké autá sú špecifické svojim prejavom a jazdnými vlastnosťami. V porovnaní s európskymi vozidlami disponujú napriek emisnému tlaku motormi, prevažne benzínovými, ktoré majú 6 a viac valcov a majú vysoký objem.

Tým, že tieto vozidlá majú dostatočne výkonné motory, môžu byť aj podstatne väčšie vďaka čomu posádke zabezpečujú dostatok priestorového aj jazdného komfortu.

S kúpou amerického vozidla získavate na Slovensku a v EÚ veľkú dávku exkluzivity. Pri akomkoľvek osobnom styku s obchodnými partnermi, zamestnancami alebo priateľmi si budujete imidž, ktorý nemá nikto iný.

Zobraziť vozidlá
Zobraziť vozidlá
AMERICAN CARS

AMERICAN CARS

AMERICAN CARS

AMERICAN CARS

Americké autá od JR Cars

Americké autá ktoré ponúkame sú originálnym pôvodom z Ameriky – konkrétne z USA alebo Kanady. Podľa vašich potrieb zadávame nakonfigurované auto priamo do výroby, alebo ho objednávame zo skladu. Vozidlá zo skladu sú k dispozícii ako úplne nové, poprípade ako predvádzacie.

Americké auto u nás získate ako plne homologované pre jazdu na slovenských cestách a teda aj na cestách v rámci EÚ. Dovezené vozidlo vieme kompletne prihlásiť na SK evidenčné značky alebo pripraviť kompletné podklady k prihláseniu.

V našej ponuke nájdete značky Ford, Cadillac, Lincoln, Chevrolet, Dodge, Jeep, Chrysler, RAM a ďalšie americké verzie svetových značiek.

Zobraziť vozidlá
Zobraziť vozidlá
Výhody
výborný pomer cena/výkon exkluzivita
spoľahlivosť veľkoobjemových motorov
komfort a schopnosti vozidiel
technické vychytávky konkrétnych značiek
loading