Ranger Raptor

Ranger Raptor

Nie je to žiadny obyčajný pick-up. Je to super pick-up. Je to nový Ranger Raptor. Historicky prvý továrenský terénny športový pick-up na európskom trhu. Je to vozidlo vyvinuté od základu tak, aby si suverénne viedlo v akomkoľvek prostredí. Nič podobné na trhu nenájdete.

Nezameniteľný dizajn

Od prvého pohľadu na Ford Ranger Raptor vám bude jasné, že to nie je len ďalší pick-up. Každý jeho detail je precízne skonštruovaný pre náročný život plný zdolávania svahov, brodenia riek či jazdenia na terénnych tratiach. Od špeciálnych nárazníkov cez predný ochranný plát a špecifickú masku Fordu Ranger Raptor až po kolesá z ľahkej zliatiny obuté do odolných pneumatík. Ranger Raptor zanechá stopu všade, kam s ním zamierite. A zamieriť môžete skutočne kamkoľvek.

Katalóg
Katalóg
Cenník
Cenník

Svaly aj rozum

Nový Ranger Raptor nie je len robustný. Je tiež inteligentný. Akonáhle sa usadíte v športových sedadlách a uchopíte špecifický kožený volant, budete mať na povel paletu pokročilých systémov. Všetky sú tu na to, aby vám pomohli dobývať svet. Patrí k nim aj efektívny nový Terrain Management System. Stlačením tlačidla môžete prepínať medzi šiestimi jazdnými režimami. Každý z nich je optimalizovaný pre iný povrch: Normal, Sport, režim Tráva, štrk a sneh, režim Blato a piesok, režim Kamene a pre neprekonateľnú športovú jazdu v teréne režim Baja.

Skonštruovaný pre každý terén

Ford Ranger Raptor dokonale mieša DNA automobilov Ford Performance s nedosiahnuteľnými schopnosťami v teréne. Legendárne tlmiče pruženia Fox Pro, inšpirované motošportom, sú precízne vyladené tak, aby zvládli aj ten najnáročnejší terén. Pohltia veľké nárazy, ľahko vyhladia nerovnosti a koľaje. Špecifický podvozok s rebrinovým rámom je vystužený vysokopevnostnou oceľou, aby splnil extrémne nároky kladené športové jazdou v teréne. Každý prvok vozidla je navrhnutý s ohľadom na to, aby Raptor sprostredkoval nedostihnuteľný zážitok z jazdy v teréne.

loading