Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E
Je výkonný, štýlový a novej generácii prináša slobodu.

Po prvýkrát po 55 rokoch spoločnosť Ford rozširuje modelový rad Mustang o čisto elektrický Mustang Mach-E, ktorý sa pripojí k športovému kupé, kabrioletu a špeciálnym edíciám Mustang. Prináša úplne nový systém informácií a zábavy a technológiu pripojeného vozidla.

Úplne nový, na mieru postavený, čisto elektrický model symbolizuje začiatok novej éry elektrifikácie spoločnosti Ford a je jedným zo 14 elektrifikovaných vozidiel značky Ford, ktoré sa v Európe objavia do konca roka 2020. Mustang Mach-E stelesňuje energiu modelu Mustang – od elegantnej siluety a mohutných línií až po vzrušujúce zážitky z jazdy s jedinečnou dynamikou a zvukom.

Mustang Mach-E GT prináša známe vzrušenie značky Mustang– zrýchlenie z 0 na 100 km/h za menej ako 5 sekúnd. Odhadovaný výkon je 465 koní (342 kW) a krútiaci moment 830 Nm. Čisto elektrická pohonná jednotka prináša dôveru a dojazd až 600 km podľa normy WLTP. Funkcia zabudovaného nabíjania nasmeruje vodiča na verejné nabíjacie stanice v okolí. Vydáva odporúčanie, kde je vhodné počas jazdy nabíjať a poskytuje prístup k viac ako 125 000 miestam nabíjacej siete FordPass v 21 krajinách v celej Európe.

Mach-e

Upravte si vozidlo podľa vašich predstáv pomocou konfigurátora vozidiel

Konfigurátor
Konfigurátor
loading