Nový Ford Tourneo Courier Family

Ford Tourneo Courier Family s bonusom až 3.250 EUR

Cenník Ford Tourneo Courier Family už od 12. 990 €

Ford Tourneo Courier Family s bonusom až 2.000 EUR

Cenník Ford Tourneo Courier Family už od 14. 490 €

ŠTÝLOVÝ A FLEXIBILNÝ TOURNEO COURIER

Nový Tourneo Courier je všestranný a kompaktný automobil, ktorý umožňuje bezproblémovo striedať prácu so zábavou. Súčasťou jeho nového interiéru sú aj flexibilné sedadlá, ktoré umožňujú pohodlne usadiť až päť cestujúcich. Alebo môžete vďaka flexibilnému riešeniu sedadiel zväčšiť batožinový priestor vozidla, aby ste uviezli všetko, čo potrebujete. Teraz navyše môžete využívať širokú ponuku pokročilých technológií, ktoré vám natoľko uľahčia život, že sa budete diviť, ako ste bez nich do tejto chvíle mohli žiť. Patria sem napríklad technológie, ktoré vám pomôžu byť prepojení s okolitým svetom alebo systémy zabraňujúce nechcenému prekročeniu povolenej rýchlosti. S jeho novým dizajnom a vylepšeným výkonom je nový Tourneo Courier najvhodnejším riešením pre prepravu vašej rodiny alebo nákladu.

ŠTÝLOVÁ PRAKTICKOSŤ S FLEXIBILNÝM INTERIÉROM

Nový Ford Tourneo Courier je kompaktný veľkopriestorový automobil, ktorý na ceste rozhodne nikto neprehliadne. Predné partie dostali s novým tvarom masky chladiča moderný vzhľad. Upravený bol tiež dizajn predného nárazníka. Výsledkom je modernejší vzhľad a vylepšená aerodynamika. Takisto vďaka premyslenej konštrukcii je interiér nového Fordu Tourneo Courier prekvapivo priestranný a neuveriteľne flexibilný. Veľkoryso dimenzované, komfortné sedadlá v zadnej rade možno preklopiť dopredu a ešte tak zväčšiť pôsobivý batožinový priestor. O komunikáciu so svetom a istotu za volantom sa starajú pokročilé technológie, napríklad systém SYNC 3.

Priestranná a flexibilná kabína

Tourneo Courier má novú kabínu s pohodlnými a komfortnými sedadlami, ktoré sú zároveň aj praktické a odolné. Vďaka ich konštrukcii sú zároveň aj veľmi flexibilné. Napríklad zadné sedadlá sú delené v pomere 60/40 a možno ich preklopiť dopredu, čím získate väčší batožinový priestor.

Nová šesťstupňová prevodovka ušetrí palivo

Nové Tourneo Courier je vybavené šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, ktorá umožňuje pohodlnejšiu a úspornejšiu jazdu. Po dosiahnutí dostatočnej rýchlosti stačí preradiť na 6-ty stupeň a môžete si začať užívať jazdu a zároveň šetriť palivo. Radenie medzi jednotlivými stupňami je tiez hladšie a rýchlejšie.

Pokročilá hands-free technológia SYNC 3

Ford SYNC 3 je pokročilý multimediálny systém v novom Forde Tourneo Courier, ktorý vám umožňuje zostať v spojení a ovládať váš telefón a hudbu. Systém možno ovládať prostredníctvom hlasových príkazov alebo pomocou 6“ farebného dotykového displeja.

Menej únavná a úspornejšia jazda

Tempomat umožňuje nastaviť požadovanú rýchlosť, ktorú potom automaticky udržuje, kým nezačnete sami brzdiť alebo zrýchľovať. Tlačidlá na volante umožňujú úpravu nastavenej rýchlosti aj počas jazdy. Nechýba ani nastaviteľný obmedzovač rýchlosti, ktorý pomáha dodržiavať prednastavenú maximálnu rýchlosť. Pomáha tak šetriť palivo a znižuje pravdepodobnosť neúmyselného prekročenia rýchlosti. Popri praktických výhodách prispievajú obe technológie k zníženiu vašej únavy na dlhých cestách.

 

 

Featured Video Play Icon
Autosalón Frankfurkt 2019 – Explorer, Kuga, Puma
PREDCHÁDZAJÚCI ČLÁNOK
Naša OSLAVA 1. Narodenín
ĎALŠÍ ČLÁNOK