Nový Ford PUMA už v Žiline :-)

Už je to tu!!! Dlho očakávaný model NEW FORD PUMA už dorazil do Žiliny 🙂

Buďte sami sebou

Život v meste si vyžaduje tvorivé myslenie. Nájdenie si svojho hlasu v preplnenom priestore nie je o sledovaní trendov. Ide o vyjadrenie vášho
vlastného jedinečného štýlu. Nejde o vyžadovanie si pozornosti. Ide o sebadôveru ukázať, kto ste. Predstavujeme úplne nový Ford Puma. Vlastnite priestor, ktorý zaberáte.

Život je iba zriedkavo ladný. Bolo by nudné, keby to tak bolo. Život je energický, tekutý a oveľa zaujímavejší než to. Úplne nový Ford Puma tento spôsob myslenia dokonale uzatvára. Kombináciou úplnej atletickej energie exteriéru SUV, dynamického priestoru kompaktného mestského vozidla a štýlovej rafinovanosti prémiového osobného vozidla – predstavuje Ford Puma nový smer v automobilovej identite.

Jeho exteriér s krásnymi tvarmi je ohromujúci na pohľad a už po prvom pohľade zanecháva dlhotrvajúci dojem. Štýlový vkus a dominantná prítomnosť sú spojené s premyslenou funkčnosťou. Spolu s rozmanitou škálou inteligentných asistenčných technológií vodiča a novej generácie efektívnej hybridnej technológie predstavuje úplne nový Ford Puma dokonalého spoločníka v mestskej aréne.

  • Testovacia jazda zatiaľ nieje možná, vzhľadom na momentálnu situáciu, ale 🧐 “omrknúť” si toto dlho očakávané vozidlo môžete pred našim showroomom 🏡.
  • Pre bližšie informácie o vozidle a záujem o cenovú ponuku priamo pre Vás kontaktujte:

                   📧 predaj@jrcars.sk
                   ☎️ 0911 599 131
                   ☎️ 0911 599 141

 

 

 

 

Ford Tourneo Custom – Rodinná záležitosť
PREDCHÁDZAJÚCI ČLÁNOK
Online prehliadka vozidla a predaj
ĎALŠÍ ČLÁNOK