Naša OSLAVA 1. Narodenín

OSLAVA 1. NARODENÍN FORD ŽILINA

7.9.2019 sme oslávili naše 1.narodeniny pred OC Dubeň v spoločnosti všetkých našich priaznivcov a širokej verejnosti, kde ste si mali možnosť vyskúšať všetky naše modely vozidiel, ako napr.:

Fiesta

Focus

   

Kuga

Ranger

 

Galaxy

Grand C-Max

Edge

a jednoznačne aj naše ikonické vozidlo Ford Mustang 

                          

Na podujatí bol vystavený aj náš Mustang z roku 1965 – v krásnej farbe apple red, ktorý bol vyrobený v USA ako 1.generácia týchto najznámejších vozidiel našej značky. Toto vozidlo na podujatí zaujalo najviac, čo nás neprekvapuje.

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci mali možnosť vyhrať balíčky s vecnými cenami a servisné služby zdarma, úlohou bolo správne zodpovedať na ľahké otázky z prostredia značky Ford a našej spoločnosti JR-Cars. Ako napr.:( Ako sa volal zakladateľ automobilovej značky Ford?, V ktorom roku bola založená spoločnosť Ford Motor Company?, Na akej adrese sídli spoločnosť JR-Cars, Ford Žilina? a pod.)

Prezentačné a darčekové predmety na tento veľký, jedinečný deň, nám poskytli aj naši dodávatelia, partneri a spoločnosti: WURTH, KOMUNÁLNA POISŤOVŇA, IMPULS LEASING, KINGTECH, WIFILAN, PANACEA, VALIN, SALÓN GABRIELA, POLE DANCE CENTER ➡️ ĎAKUJEME 👍👍👍

        

Zúčastnení si mohli „vychytať“ svoju výhru vo Ford cashboxe – princípom bolo chytiť si jeden lístok s uvedenou výhrou.

     

Nezabudli sme ani na najmenších, pre každého boli pripravené: cukrová vata, maľovanie na tvár, bublifuky, balóny…

       

K dispozícii bol pretekársky trenažér, na ktorom si mohli všetci, ktorí mali záujem vyskúšať preteky na rýchlostných vozidlách.

 

Všetkým zúčastneným ďakujeme za návštevu a výhercom gratulujeme. Tešíme sa na Vás o rok :-).

FOTKY

 

Nový Ford Tourneo Courier Family
PREDCHÁDZAJÚCI ČLÁNOK
Vylepšené modely Galaxy a S-Max
ĎALŠÍ ČLÁNOK