Financovanie bez starostí

Financovanie bez starostí

  • FORD COURIER už od 269 € / mesačne bez DPH

 bez navýšenia a bez poplatku
Povinné Zmluvné Poistenie zdarma
 bonus až 2 000 €
 5 rokov záruka zdarma

Tourneo Courier je všestranný a kompaktný automobil, ktorý umožňuje bezproblémovo striedať prácu so zábavou. Súčasťou jeho interiéru sú aj flexibilné sedadlá, ktoré umožňujú pohodlne usadiť až päť cestujúcich. Alebo môžete vďaka flexibilnému riešeniu sedadiel zväčšiť batožinový priestor vozidla, aby ste uviezli všetko, čo potrebujete. Teraz navyše môžete využívať širokú ponuku pokročilých technológií, ktoré vám natoľko uľahčia život, že sa budete diviť, ako ste bez nich do tejto chvíle mohli žiť. Patria sem napríklad technológie, ktoré vám pomôžu byť prepojení s okolitým svetom alebo systémy zabraňujúce nechcenému prekročeniu povolenej rýchlosti. S novým dizajnom a vylepšeným výkonom je Tourneo Courier najvhodnejším riešením pre prepravu vašej rodiny alebo nákladu.

  • FORD FOCUS už od 278 € / mesačne bez DPH

 bez navýšenia a bez poplatku
 bonus až 2 000 €
 5 rokov záruka a servis zdarma

Ford Focus bol vyvinutý úplne od začiatku a uvádza novú éru technológií, komfortu, priestoru a pôžitku z jazdy v segmente vozidiel strednej veľkosti. Rozšírený modelový rad obsahuje prvý crossover Focus Active aj luxusný Focus Vignale. Focus predstavuje novú filozofiu dizajnu zameraného na človeka, ktorá spája emocionálny štýl exteriéru s prvotriednou aerodynamikou a interiér s väčším priestorom v kombinácii s mimoriadne kvalitnými materiálmi a remeselným spracovaním. Vo vozidle je k dispozícii najdômyselnejšia ponuka asistenčných technológií pre vodiča, ktoré zaisťuje intuitívny, bezstresový a kultivovaný pôžitok z jazdy. Spoznajte ho bližšie.

  • FORD RANGER WILDTRAK už od 778 € / mesačne bez DPH

 bez navýšenia a bez poplatku
 5 rokov záruka zdarma

Ford Ranger je naozaj všestranný pick-up použiteľný do každého terénu. Oproti svojmu predchodcovi vám ponúkne ešte viac. Prináša totiž mnohé dizajnové, praktické a technické vylepšenia. K osvedčenej praktickosti tak pridáva nevídanú dynamiku a hospodárnosť, paletu pozoruhodných technológií a moderný dizajn s robustným výzorom, ale pritom prepracovaný do najmenších detailov.

Financovanie formou finančného lízingu na dobu 36 mesiacov s prvou splátkou vo výške 20% a pravidelnými mesačnými splátkami. Podrobnosti k jednotlivým modelom a vozidlám získate u našich predajcov:

? 0911 599 131
? 0911 599 141
predaj@jrcars.sk

Nový Ford Focus – 13 prestížnych ocenení.
PREDCHÁDZAJÚCI ČLÁNOK
Ford Mustang “Stroj času 1965 – 2019”
ĎALŠÍ ČLÁNOK